Yöresel ürünler

Kültürümüzde oldukça eskiye dayanmakta olan lokum, pestil ve sucuk çeşitleri, özellikle Antep’in ve Hatay’ın yöresel ürünlerini oluşturmaktadır. Tarih içerisinde Antep’in ve Hatay’ın yöresel ürünleri olarak bilinen pestil, lokum ve sucuk tatlı çeşitleri, geleneksel yapım tarzları ve farklı aromaları ile müşterilerine lezzet şöleni yaşatmaktadır. Farklı aromaları ve içerisine katılan çeşitli meyveler ve atıştırmalıklar ile birçok çeşitliliğe sahip olan bu Antep ve Hatay yöresel ürünleri, kültürümüzde ikramlık olarak kullanılmaktadır. İçerisinde yer alan farklı ürün çeşitliliği ile tam bir besin ve enerji deposu olan Antep ve Hatay yöresel ürünleri, vücutta mineral ve vitamin eksikliğini gidererek bağışıklık sistemini güçlendirmektedir. Organik ve doğal yöresel ürünler vücutta birçok rahatsızlığın önüne geçmekte sayısız faydası ile vücudun ihtiyacını karşılamaktadır.

Fıstıklı ve cevizli sucuk ile tatlının en lezzetlisi kapınızda!

Antep’in ve Hatay’ın yöresel ürünlerinin başında gelen sucuk çeşitleri özellikle ev yapımı olması ile oldukça sağlıklı ve lezzetlidir. Yöresel olarak kendine has bir karışım ve yapım tarzı olan sucuk çeşitleri içerdiği ana ve yan ürünleri ile enerji deposudur. Yapımında kullanılan ceviz, fıstık ve üzüm pekmezi gibi malzemeler ile vücutta kansızlık, demir eksikliği gibi birçok rahatsızlığa iyi gelmektedir. Beyin sağlığını ve bağışıklık sistemini güçlendiren cevizli ve fıstıklı sucuk çeşitleri, tatlı ihtiyacını en doğal şekilde karşılamanızı sağlamaktadır.

Atom cevizli sucuk, cevizli sucuk, duble fıstıklı sucuk ve tek fıstıklı sucuk gibi çeşitleri ile Antep Hatay Yöresel, Antep’in ve Hatay’ın yöresel ürünlerini güvenli ödeme yöntemi ile sofralarınıza taşımaktadır. Gaziantep yöresel ürünler online satış sektöründe müşterilerine hızlı ve pratik hizmet sunan Antep Hatay Yöresel ile mutluluk kapınızda!

Türk kahvesinin yanında iyi gider!

Tatlı ihtiyacını en sağlıklı ve doğal hali ile sofralarına alan müşterilere özel yıllardır üretilen yöresel ürünlerden bir diğeri olan lokum çeşitleri, Türk tarihinde oldukça eskiye dayanan geleneksel tatlı çeşitlerindendir. İçerisinde birçok farklı malzemeyi barındıran lokum çeşitleri, her zevke göre üretilmektedir. Özellikle Türk kahvesi yanında ikram olarak servis edilmekte olan lokum çeşitleri, bayramlar gibi birçok özel günde evlerimizde sıklıkla bulunmaktadır.

Antep’in ve Hatay’ın yöresel ürünlerinden olan lokum çeşitleri; çifte kavrulmuş lokum, fıstıklı elmalı fitil lokum, fıstıklı karışık fitil lokum, fıstıklı narlı fitil lokum, fıstıklı sade fitil lokum, fıstıklı sütlü fitil lokum ve sadrazam lokumu ile birçok çeşitliliğe sahiptir. Antep Hatay Yöresel farkı ile ev yapımı ve organik lezzetleri barındıran lokum çeşitleri, farklı aroması kokusu ile evlerinize mutluluk getirmektedir. Antep fıstığının eşsiz lezzeti ile çeşitli meyvelerin birleşimi ile ortaya çıkan lokum çeşitlerine Antep Hatay Yöresel ile sahip olabilirsiniz. Türkiye’nin her bölgesine güvenli ödeme yöntemleri ile gönderim yapan Antep Hatay Yöresel, geleneksel tatları evlerinize taşımaktadır.

Geleneksel lezzetlerin sağlık ile buluşması!

Antep ve Hatay tarihin en eski uygarlıklarına ev sahipliğini yapmış, birçok kültür ile beraber özellikle yöresel ürünlerini günümüze kadar taşımayı başarmıştır. Çeşitli yöresel ürünü ile geleneksel tatları üretmeye devam eden Antep Hatay Yöresel, lokum ve sucuk çeşitlerinin yanı sıra fıstık sarması, fıstıklı bohça, fıstıklı cezerye ve pestil gibi çeşitli yöresel ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Antep fıstığının eşsiz lezzeti ile üretilen bu yöresel ürünler, vücutta bağışıklık sistemini güçlendirmekte ve birçok rahatsızlığın önüne geçmektedir. Vücuda enerji veren Antep ve Hatay yöresel ürünler, her zevke uygun ürün yelpazesi ile sofralara sağlık ve mutluluk katmaktadır. Gaziantep yöresel ürünler online satışını yapmakta olan Antep Hatay Yöresel, geleneksel yöresel ürünleri müşterilerine bir tık ile ulaştırmakta, güvenli ödeme yöntemi ile Türkiye’nin her bölgesine gönderim yapmaktadır.