Salça çeşitleri

Mevsiminde dalından en taze ve organik hali ile toplanan domateslerin ve biberlerin çeşitli işlemlerden geçirilmesi ile elde edilen salçalar, sıklıkla yemeklerin içerisinde kullanılan temel malzemelerden biridir. Aynı zamanda kahvaltılıklarda da servis edilen salça çeşitleri, acılı ve acısız seçenekleri ile her kullanıcının zevkine göre hazırlanmaktadır. Özellikle Türk kültüründe mutfağımızda sıklıkla kullandığımız salça çeşitleri, yemeklere farklı bir aroma vererek lezzet katmakta, içerisinde yer alan besin grubu ile de sağlığa katkı sağlamaktadır.

Doğallığın ve tazeliğin adresi!

Domates ve biber kullanımı ile yapılmakta olan salça çeşitleri, sebzelerin en doğal ve taze halinden üretilmektedir. Her mevsimde yemeklere en doğal tadı vermekte olan salça çeşitleri, organik ve taze haliyle sofralarımızda yerini almaktadır. Katkı maddesi içermeyen doğal domates ve doğal biber salçaları, sağlıklı cam kavanozları ile uzun vadede her mevsim kullanıma uygun hazırlanmaktadır. Özellikle kış aylarında tüketilmek üzere üretilen doğal domates ve biber salçaları, ana yemeklerin gözbebeği olmaktadır. Antep Hatay Yöresel ev yapımı domates ve biber salçaları, meşakkatli yapımı ile hünerli ellerden sofralarınıza ulaşmaktadır.

Sağlıklı beslenmek herkesin hakkı!

Hatay’ın ve Antep’in yöresel ürünlerinden biri olan domates ve biber salçaları, lezzetli ve farklı aromaları ile mutfağınızda doğallığı yakalamanıza fırsat verecektir. Ev yapımı domates ve biber salçaları ile sofralarınıza sağlıklı ve lezzetli ürünler hazırlamakta olan Antep Hatay Yöresel, domates ve biber salça yapımında oldukça özverili ve detaylı üretim gerçekleştirmektedir. En taze ve doğal sebzelerden elde ettiği salça çeşitlerini müşterilerine sunan Antep Hatay Yöresel, sağlıklı beslenmenin kapılarını sizler için açmaktadır. Antep Hatay Yöresel’in ev yapımı salçaları, müşterilerine özel tamamen organik ve doğal üretilmekte olup Türkiye’nin her bölgesine güvenli alışveriş ve ödeme yöntemleri ile gönderimi yapılmaktadır. Doğal domates salçası, doğal acı biber salçası, doğal tatlı biber salçası gibi birçok farklı alternatif lezzetleri sizlerle buluşturan Antep Hatay Yöresel bir tık uzağınızda!