Kahvaltılık ürünler

Ülkemizde oldukça büyük bir önemi olan kahvaltılıklar, her yöreye ait çeşitli lezzetlerin buluşması ile eşsiz bir sofra kültürünü yaratmaktadır. Her kullanıcının isteklerine ve taleplerine göre çeşitlerine ayrılan Gaziantep ve Hatay ev yapımı kahvaltılık ürünler, içerdiği vitamin ve besin değerleri ile vücutta olumlu bir etki yaratarak çeşitli rahatsızlıkların önüne geçmekte vücut direncini yüksek tutmaktadır.

Sağlıklı besinler bir tık ile kapınızda!

Türk kültürünün vazgeçilmez içeceklerinden biri olan çay çeşitlerini sizler için harmanlayan Antep Hatay Yöresel, ithal çay lezzetlerini ve her mevsim dalından toplanarak çeşitli işlemlerden geçirilen antep fıstıklarını, sofralarımızda kahvaltılarda da ezme ve helva olarak kullanılmak üzere hazırlanmaktadır. Tamamen katkısız ve doğal işlemlerden geçirilen antep fıstıkları, fıstık ezmesi ve fıstıklı helva olarak sofralarınız ile buluşmaktadır. Mutfağımızın vazgeçilmez zeytin çeşitlerinden yeşil zeytinlerini de sizler için dalından en taze hali ile hazırlamakta olan Antep Hatay Yöresel ile kahvaltıların tadı bambaşka!

Kakaolu ve sade helva seçenekleri ile tazeliği ve doğallığı hedefleyen Antep Hatay Yöresel, çeşitli karışımlarını el emeği ile birleştirerek daha sağlıklı bir beslenmeyi kullanıcılarına sunmakta, mutfağında farklı aromaları birleştiren kullanıcılarına özel katı üzüm pekmezi karışımları ile hem sağlıklı hem lezzetli kahvaltılık ürünleri bir tık ile kapınıza ulaştırmaktadır.

Bağışıklık sistemi güçlendirerek çeşitli solunum yolu ve eklem ve kemik rahatsızlıklarına iyi gelen ev yapımı katı üzüm pekmezleri, fıstık ezmesi ve fıstıklı helvası ile sağlığınızı düşünen Antep Hatay Yöresel, Türkiye’nin her bölgesine güvenli ödeme yöntemleri ile gönderim yapmaktadır.