Ekşi çeşitleri

Doğanın bize sunmuş olduğu çeşitli besinlerden elde edilmekte olan ekşi çeşitleri, en doğal ve taze şekilde çeşitli işlemlerden geçirilerek sofralarda yerini almaktadır. Kullanıcıların isteklerine taleplerine göre birçok gıda içerisinde yemeklerde, salatalarda tercih edilmekte olan ekşi çeşitleri, farklı aroması ile lezzeti arttırmaktadır. Antep Hatay Yöresel, dalından koparılmış taze narları ve doğadan el emeği ile toplanan sumakları harmanlayarak ekşi haline getirmekte, sofralarınızda güvenle kullanmanız için Türkiye’nin her bölgesine online satış hizmeti sunmaktadır. Yıllardır besinlerde kullanılan ekşi çeşitlerinden olan nar ekşisi ve sumak ekşisi ürünlerini sizlere sunmakta olan Antep Hatay Yöresel, Gaziantep’in eşsiz lezzetlerini kapınıza getirmektedir.

Ekşinin en doğal hali!

En doğal ve taze hali ile işlenen nardan ve sumaktan elde edilen ekşiler, kullanıcının zevkine göre her türlü kullanıma uygun şekildedir. Kullanıldığı besinlerde hem tadı arttıran nar ve sumak ekşileri aynı zamanda insan sağlığına olumlu etkileri ile birçok rahatsızlığın önüne geçmektedir.  Sindirim ve enfeksiyon problemlerine birebir olan sumaktan elde edilen sumak ekşisi ve içerdiği vitaminler ile oldukça güçlü bir meyve olan nardan elde edilen nar ekşisi, vücudun dengesini yakalayabilirsiniz.

Doğanın kalbinden toplanan sumaktan ve nardan sofralarınıza gelen sumak ve nar ekşisi ile hem yemeklerin lezzetini arttırabilir hem de vücudunuza hak ettiği değeri verebilirsiniz. Gaziantep yöresel ürünler online satışını gerçekleştiren Antep Hatay Yöresel, ev yapımı yöresel lezzetleri kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Gaziantep ve Hatay’ın yöresel ürünlerini online satış ile sofralarınıza getiren Antep Hatay Yöresel, Türkiye’nin her bölgesine güvenli ödeme yöntemi ile ekşi, baharat, fıstık, kahve, kuruluk, reçel, salça, tarhana, zeytin, turşu ve baklava çeşitlerini sunmaktadır.