Kahve çeşitleri

Uzun yıllardır topraklarımızda var olan ve bir kültür haline gelen kahve çeşitlerinden Türk kahvesi, tüketim kolaylığı ve tadı ile kullanıcıların vazgeçilmez içecek türlerinden birini oluşturmaktadır. Kültürümüzde özellikle ikram içeceklerinden biri olan Türk kahvesi birçok farklı çeşide ayrılmaktadır.

Pişirme tekniği, köpüğü ve telvesi ile türk kültürüne has bir sıcak içecek olan Türk kahvesi; dibek kahvesi, menengiç kahvesi, toz menengiç kahvesi gibi farklı aromaları ile kullanıcıları ile buluşmaktadır. Her çeşidi ile ayrı bir aroma ve lezzet veren Türk kahvesi, antioksidan özelliği ve metabolizmaya faydası ile vücuda faydalı içecekler arasındadır. Antep Hatay Yöresel aynı zamanda Türk kahvesi, dibek kahvesi, menengiç kahvesi ve toz menengiç kahvesi yanında en geleneksel Türk tatlı çeşitlerinden cevizli, fıstıklı sucuk, pestil, fıstıklı lokumları ile de kahve yanında en geleneksel ve sağlıklı tatları da sizler ile buluşturmaktadır.

Her anınıza keyifli bir türk kahvesi iyi gider!

Gaziantep yöresel ürünler online satışında bulunan Antep Hatay Yöresel, farklı tatlar denemeyi seven kullanıcılarına özel Türk kahvesi, menengiç kahvesi, toz menengiç kahvesi ve dibek kahvesi gibi çeşitli kahve çeşitlerini hazırlamakta ve sunmaktadır. Antep Hatay Yöresel, Türkiye’nin her bölgesine güvenli ödeme yöntemi ile eşsiz lezzetleri buluşturmaktadır.